Η SKAFIDAS RACING Παρουσίασε την αγωνιστική ομάδα για το 2013. Video – Φωτο!
Με αφορμή μια ημερίδα – σεμινάριο της εταιρείας LIQUI MOLY ενός από τους χορηγούς της SKAFIDAS RACING παρουσιάστηκε και η ομάδα με τους δυο οδηγούς της. Η παρουσίαση της SKAFIDAS RACING έγινε στο ξενοδοχείο Holliday in στην Αττική οδό !
Ο ένας οδηγός είναι ο Δημήτρης Τασσόπουλος που ήταν και πέρυσι στην ομάδα και ο Βασίλης Γερακίτης που προστέθηκε στην ομάδα για το 2013! Και οι δυο οδηγοί θα τρέχουν στην μεγάλη κατηγορία Superstock 1000
![Δημήτρης Τασσόπουλος](https://i0.wp.com/www.bikerspirit.net/main/wp-content/uploads/2013/04/IMG_2995-735x490.jpg?resize=730%2C490)
![Βασίλης Γερακίτης](https://i0.wp.com/www.bikerspirit.net/main/wp-content/uploads/2013/04/IMG_2989-735x490.jpg?resize=730%2C490)
Η ομάδα έχει κάνει ήδη την εμφάνιση της με την νέα σύνθεση της και πριν την επίσημη παρουσίαση στα Μέγαρα σε προπόνηση και φυσικά στο «Αεροπορικό» Track Day της Τρίπολης !
![Μέγαρα](https://i0.wp.com/www.bikerspirit.net/main/wp-content/uploads/2013/04/IMG_0517-735x490.jpg?resize=730%2C490)
![Τρίπολη](https://i0.wp.com/www.bikerspirit.net/main/wp-content/uploads/2013/04/IMG_4261-735x490.jpg?resize=730%2C490)