Ξεχωριστό σκούτερ το νέο Royal Alloy S Edition σε σπέσιαλ χρωματισμούς
Ανάμεσα στα νέα σκούτερ Royal Alloy που έφτασαν στην χώρα μας πριν απο λίγες ημέρες, ξεχωρίζει η έκδοση S των μοντέλων GP(Grand Prix), η οποία είναι βαμμένη σε σπέσιαλ ματ χρωματισμούς, Μαύρο (Midnight Black), Μπρονζέ (Old English Brass), Πράσινο (Brunswick Green) και Ασημί (Quicksilver Metal). ![](https://i0.wp.com/www.bikerspirit.net/main/wp-content/uploads/2019/03/Royal-Alloy.jpg?resize=800%2C494)
![](https://i0.wp.com/www.bikerspirit.net/main/wp-content/uploads/2019/03/Royal-Alloy.jpg?resize=800%2C494)
Εκτός όμως απο τους εντυπωσιακούς ματ χρωματισμούς οπου βάφονται τα μεταλλικά τμήματα της έκδοσης S, η βρετανική εταιρεία, την εξοπλίζει και με ιδιαίτερα “ζωηρούς” Υδρόψυκτους κινητήρες, 4-βάλβιδους, με 2-πλούς εκκεντροφόρους επι-κεφαλής (DOHC), ανακοινώνοντας 50% περισσότερη ιπποδύναμη (19+ ίππους/181cc) σε σχέση με την απλή έκδοση παραγωγής GP200i (12 ίππους/169cc).
Η GP200 S έκδοση κοστίζει €500 ευρώ επιπλέον της απλής GP200i ABS (€3499) με την τιμή της να ανακοινώνεται στην Ελληνική αγορά στις €3999 ευρώ.
Για περισσότερες πληροφορίες:
BUGGY MOTORS: 210-2837530
EMAIL: info@RoyalAlloy.gr
WEBSITE: www.RoyalAlloy.gr
FACEBOOK: www.facebook.com/royalalloyhellas