ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ Κοπή πίτας 2015 του 2stroke.gr, Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 2 February 2015 BikerSpirit 2stroke.gr, Κοπή πίτας 2015 0 min read To φόρουμ 2stroke.gr κόβει την Πίτα του την Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015. Η κοπή της πίτας θα γίνει στο Ποντερόσα στα Εξάρχεια. Οδός : Ασκληπιού 41 & Βαλτετσίου, Εξάρχεια Μέρα & Ώρα : Κυριακή 8 Φεβρουαρίου, 18:00 Related Posts Welcome party της MV AGUSTA Enduro Veloce στην Αθήνα – Φωτογραφίες QJMOTOR TRANS ASIA 2024 – Part 5: ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ (KABUL) Οι πληγές του πολέμου QJMOTOR TEST RIDE TOUR 2024 στην ΚΟΡΙΝΘΟ από 17 εως 25 Ιουλίου 2024 Αναζητώντας την Ανατολή Vol 5 – 31/8/2024 από τον Μοτοσυκλετιστικό Όμιλο Πάτρας QJMOTOR TRANS ASIA 2024- Part 4 – ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ / (KANDAHAR / KABUL) – VIDEO – Φωτογραφίες Νέος εκθεσιακός χώρος 1100τ.μ. της ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ Α.Ε. στην Αθήνα Randomizer Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on LinkedIn (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)MoreClick to share on Reddit (Opens in new window)Click to share on Tumblr (Opens in new window)Click to share on Pocket (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)